Ahoj!

Serdecznie witamy Cię na naszym pokładzie

– a może pod podkładem, wszak kawiarnia znajduje się na dwóch poziomach!

Busola od niemal 10 lat niezawodnie wskazuje żeglującym po kapryśnych wodach gastronomicznej mapy Wejherowa kurs na wyborną kuchnię i zacne napoje.

Czym moglibyśmy zadowolić Twe złaknione podniebienie i spragnione gardło?

Przede wszystkim: parzymy naprawdę świetną kawę  – od espresso na dobry początek dnia po  latte do popołudniowego ciasta. Bo ciastami Busola słynie na całą okolicę!

Załoga kambuza z ochotą przygotuje dla Ciebie coś z naszej karty dań, o każdej porze otwarcia kawiarni – u nas nie dzwoni się patelnią na obiad 😉 Jak przystało na kuchnię karmiącą przybyszy ze wszech stron róży wiatrów, proponujemy dania zadowalające różne gusta, od gołąbków i pierogów począwszy, przez mięsiwo, makarony, naleśniki po  świeże sałaty.

Od wiosny do jesieni serwujemy jadło i napitki również na zewnątrz, w naszej ogródkowej Zatoce Zielonych Traw. Warto tam poszukać wytchnienia przy orzeźwiających napojach.

Dobra wiadomość dla nawigujących rodzinnie – na dolnym poziomie czeka na Wasze pociechy Kącik Morskich Opowieści, stworzony dla przygód młodych żeglarzy i nie tylko! Zaś w menu znajdzie się kilka ulubionych smaczków juniora…

Zacne sąsiedztwo Wejherowskiego Centrum Kultury inspiruje nas do udostępniania przestrzeni lokalnym artystom tworzącym sztukę wizualną i muzycznie uzdolnionym.

Zachęcamy do obserwowania nas na profilach społecznościowych, tam najłatwiej o aktualności. Z wdzięcznością przyjmiemy Twoją rzetelną opinię – w naszej wizytówce Google lub na Facebooku.

Załoga Busoli