Na dolnym pokładzie Busoli czeka na Wasze pociechy Kącik Morskich Opowieści, stworzony dla przygód młodych żeglarzy i nie tylko, zaś naszym menu znajdzie się również kilka ulubionych smaczków juniora… Lokalizacja kącika na niższym poziomie restauracji zapewnia bawiącym się dzieciom bezpieczeństwo i brak bodźców, które towarzyszą życiu górnego pokładu lokalu.

Wygodne miejsca kawiarniane tuż przy kąciku zabaw umożliwiają rodzicom i opiekunom zarówno obserwowanie i opiekę nad maluchami, jak i możliwość delektowania się kawą czy obiadem z przyjaciółmi.

Kiedy dzieciaki zgłodnieją po emocjach zabawy, proponujemy w naszym menu kilka dedykowanych najmłodszym posiłków, w tym pyszne naleśniki, fileciki z kurczaka, pulpeciki i makaron.

Zachęcamy również do organizowania urodzin dla najmłodszych, a także przyjęć z okazji chrztu czy komunii.

Mamy możliwość przygotowania przyjęcia dla 20-30 osób na dolnym pokładzie, a dla większej grupy gości proponujemy górny poziom lokalu, również w wersji koktajlowej, z bufetem.

Niewątpliwą atrakcją dla naszych młodych gości jest sąsiedztwo Wejherowskiego Centrum Kultury  i możliwość zorganizowania seansu urodzinowego w kinie połączonego  zabawą i poczęstunkiem w Busoli.

Na życzenie zapewniamy dzieciom opiekę animatorów zabaw podczas organizowanych imprez.

Wyposażenie tego mini-placu zabaw pod dachem jest wykonane z drewna, stanowi autorski projekt firmy Wood Walker.